KONFERENČU APRĪKOJUMS

UZZINĀT CENU

DATORI UN PREZENTĀCIJU PULTIS

Piedāvājam iznomāt datorus, kas pilnībā sagatavoti mūsdienīgu prezentāciju demonstrēšanai. Tie ir aprīkoti ar jaunākajām MS Office un Adobe Acrobat Reader versijām un uzstādīti tā, lai nekas netraucētu prezentācijas gaitu.

Ērtākai prezentācijas lietošanai, piedāvājam iznomāt prezentētāja pulti, ar ko var ērti pārslēgt prezentācijas slaidus neatrodoties pie datora, kā arī izmantot to kā rādītāju, lai akcentētu ekrānā redzamo.

UZZINĀT CENU

PODESTI

Podestus ieteicams izmantot, lai vizuāli paaugstinātu prezidija galdu vai prezentētāju, tādejādi tie auditorijai būs labāk redzami. Tāpat reizēm ir nepieciešams paaugstināt sinhronās tulkošanas kabīnes, lai tulki var redzēt runātāju.

Vienas podestu plātnes izmērs ir 100×200 cm. Podestu iespējamie augstumi ir 20 cm un 40 cm. Podestu konstrukcijas tiek nosegtas ar melnas krāsas drapēriju. 40 cm augstam podestam papildus tiek uzstādīts pakāpiens.

UZZINĀT CENU

TRIBĪNES

Piedāvājam iznomāt arī modernas un ērti lietojamas tribīnes. Tribīnes ir iespējams pielāgot pasākuma kopējam noformējumam, tāpēc tās iederēsies jebkura dizaina telpās.

Nomājot tribīnes, tās iespējams komplektēt ar dažāda veida mikrofoniem.